Organizacja

ORGANIZACJA

Kadra

Kadrę naszego przedszkola tworzy zespół młodych, wykształconych, kreatywnych, pełnych pasji i ciepła nauczycieli dbających o przyjazną atmosferę w przedszkolu. Nasi nauczyciele są profesjonalistami, mają dużą wiedzę i doświadczenie w zakresie edukacji przedszkolnej. Posiadają bardzo dobry kontakt z dziećmi, dostrzegają i rozumieją ich potrzeby. W swojej pracy, wykorzystują najnowsze koncepcje i metody, które gwarantują nauczanie i wychowanie na najwyższym poziomie. Posiadają uzdolnienia plastyczne, muzyczne i teatralne umożliwiające rozwijanie i kreowanie indywidualnych zainteresowań i talentów każdego dziecka.
Wszyscy nauczyciele w Niepublicznym Przedszkolu „tuptup” posiadają, wymagane przez MEN, uprawnienia zawodowe niezbędne do pracy w placówkach przedszkolnych.

Opłaty

Wpisowe

jednorazowa opłata wpisowo - wyprawkowa w wysokości 170 złotych, uiszczana przy zapisie dziecka do przedszkola

Czesne

w stałej kwocie 200 złotych miesięcznie za całodzienny pobyt dziecka w przedszkolu, opłacane jest z góry przelewem na konto przedszkola do piątego dnia każdego miesiąca. Nr konta: 79 1140 2004 0000 3502 7435 7473, prowadzony przez BRE Bank SA, OBD w Łodzi. Istnieje również możliwość 5 godzinnego pobytu dziecka w przedszkolu z odpłatnością  140 złotych miesięcznie.

Stawka żywieniowa

stawka żywieniowa w wysokości 11 złotych dziennie za trzy nielimitowane posiłki (śniadanie, obiad, podwieczorek), wpłacana na konto wraz z opłatą za czesne

Zajęcia dodatkowe

opłaty za zajęcia dodatkowe ustalane są z rodzicami indywidualnie w zależności od wyboru rodzaju i ilości zajęć

 

Plan dnia

Tutaj można obejrzeć Ramowy Program Dnia